Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Слюсар централізованої мастильної станції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи централізованої мастильної установки, що обслуговується; паспорти та точки змащування устаткування виробничих цехів; властивості, види та якість мастильних матеріалів, що використовуються в роботі; правила відбирання проб експлуатаційних мастил, збереження та обліку мастильних матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує насосами рідкого мастила та станціями густого мастила. Подає по трубопроводу мастила в усі вузли тертя механізмів, що обслуговуються мастильною станцією. Стежить за роботою мастильної станції за показаннями приладів та забезпечує якісне змащування устаткування. Заправляє установку мастильними матеріалами. Налагоджує автоматичну станцію густого мастила, насоси рідкого мастила та звукосвітову сигналізацію. Здійснює поточний ремонт установок, що обслуговуються. Проводить облік роботи мастильної установки та витрат мастильних матеріалів.