Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор поста керування 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією оператора поста керування 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується, та електричні схеми керування; електрослюсарну справу; розміщення технологічного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує пульт на постах керування середньої складності, які впливають на темп роботи та продуктивність агрегатів. Керує з пульта рольгангами та шлеперами холодильників, зіштовчувачами, подавальними та відводними рольгангами роликоправильної машини на листових, великосортних, рейкобалочних і універсальних станах, сортоукладальниками, роликоправильною машиною гарячого виправлення листів, моталками, розмотувачами оброблювального агрегату розпуску рулонів, інспекторськими столами та кантувачами листів, ножицями поперечного різання листів з пересувними упорами та іншими механізмами. Здійснює дистанційне керування мостовими кранами.