Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор поста керування системою шихтоподачі 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виплавки чавуну, сталі або феросплавів; фізичні та хімічні властивості шихтових матеріалів, що завантажуються в піч; схеми електроустаткування системи шихтоподачі; електрослюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує транспортерною подачею шихти до бункерів доменних або феросплавних печей, самохідним візком під час подавання розкислювачів в мартенівські печі. Регулює подавання шихти до бункерів та забезпечує їх нормальне заповнення. Включає та виключає потоки та стежить за роботою електроустаткування. У разі обслуговування феросплавних печей готує та встановлює згідно з приладами автоматичний режим дозування шихтових матеріалів. Здійснює контроль завантаження шихтових матеріалів із пічних бункерів у піч. Виконує поточні ремонти устаткування.