Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор поста керування агрегатами об'ємного гартування рейок 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: властивості рейкового металу та режим гартування рейок різних типів; принцип роботи керованих механізмів; схеми маслопроводів, маслоочисної та промивної установок; послідовність роботи механізмів та світлової сигналізації; електрослюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес об'ємного гартування рейок під керівництвом оператора вищої кваліфікації. Керує командоконтролерами на видачі рейок із печі, кантує і подає їх у роликоправильну машину, Під час автоматичного режиму стежить за роботою автоматики завантажувального стелажа, нагрівальної печі та механізмами задавання рейок в роликоправильну машину. Вибирає режим керування приводами кантувача і канатного шлепера завантажувального стелажа, приводами роликового поду гартівної печі, камери видачі та вхідної заслінки печі. Задає в систему відліку кількість рейок. Набирає напівпакети під час роботи на автоматичному і напівавтоматичному режимах. Бере участь в ремонтах устаткування, що обслуговується.