Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Прибиральник відходів металургійного виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією прибиральника відходів металургійного виробництва 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації вантажопідйомних механізмів; методи безпечної роботи в умовах значної загазованості; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує вантажопідйомними механізмами під час очищення приямків та завантаження окалини в вагони, контейнери і автомашини, прибирання окалини в тунелях. Прибирає шлаковий пил на площадках в конверторних цехах. Обслуговує пилоуловлювачі доменних печей об'ємом 930 куб.м та більше в вагони.