Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст сталеструминної машини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію нанесення насічок на прокатні валки в сталеструминній машині; правила підналагодження машини, що обслуговується; принцип роботи усіх вузлів машини та приладів керування; властивості металу, що застосовується для виготовлення валків для холодної прокатки металу; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує сталеструминною машиною для нанесення насічок на прокатні валки, що вживаються в процесі холодної прокатки стальних штаб. Засипає потрібну кількість дробу в сталеструминний апарат, установлює валки на візок, подає їх у камеру сталеструминної машини, підналагоджує механізм переміщення пересувного сопла на довжину бочки валка. Регулює за допомогою важілів співвідношення подавання повітря і стального дробу в камеру сталеструминної машини. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.