Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Терміст прокату й труб 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією терміста прокату й труб б розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес термічної обробки металу; будову, правила технічної експлуатації, конструктивні особливості та електричні схеми устаткування, що обслуговується; правила вибору оптимального режиму термічної обробки металу; зміни в структурі металу, що виникають під час термічної обробки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес відпалу штаби тонколистової сталі в безперервних баштових печах; відпалу прокату на агрегатах з термостійким покриттям, що вмонтовані в лінію безперервного відпалу. Контролює правильне задавання штаби в агрегат та проходження її по осі агрегату.