Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Виробник сепараторів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією виробника сепараторів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та систему керування устаткуванням, пристроями та інструментом, які обслуговує; технологічне призначення кислот та лугів; правила їх зберігання та транспортування; види сепараторів, їх призначення; способи дозування; правила застосування контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виробляє сепаратори середньої складності з ізоляційних матеріалів та деревного шпону. Дозує в заданій пропорції луги, кислоти, змочувачі та завантажує їх у ємності. Хімічно обробляє ізоляційні матеріали та деревний шпон. Запобігає та усуває причини виникнення браку під час хімічного оброблення.

Приклади робіт
Тканина капронова - хімічне оброблення. Шпон деревний - вилуговування.