Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Готувач електропровідного шару 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: найменування та призначення найважливіших частин та принцип дії устаткування, яке обслуговує; призначення та правила застосування спеціальних пристроїв і контрольно-вимірювальних інструментів середньої складності; способи нанесення електропровідного шару на цинковий лист, призначення електропровідного шару.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує електропровідний шар для всіх типів джерел струму шляхом перемішування компонентів у двовалкових вальцях. Каландрує та прикатує електропровідне полотно до цинку на двовалкових вальцях згідно з технологічними параметрами: часом, температурою. Розкроює полотно за розмірами цинкового листа вручну. Наносить клей на поверхню цинкових листів. Укладає готову продукцію на стелажі. Визначає якість електропровідного шару за зовнішнім виглядом. Керує двовалковими вальцями, чистить та змащує їх.