Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Розтягальник секцій та котушок електричних машин 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією розтягальника секцій та котушок електричних машин 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та принцип дії простих розтягальних верстатів; правила застосування простого контрольно-вимірювального інструменту та пристроїв; читання креслень у межах роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розтягає прості заготовки секцій та човників на спеціальних пристроях і розтягальних верстатах. Перевіряє секції за кресленнями та макетами.

Приклади робіт
Котушки якоря багатовиткові та багатопаралельні - розтягання. Секції статора, ротора та якоря з міді прямокутного перетину - розтягання.