Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Просочувальник кабелів та проводів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією просочувальника кабелів та проводів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії просочувальної ванни; систему підігрівання; марки проводів та кабелів; технологічні інструкції; види браку та способи його усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Просочує проводи та силові кабелі просочувальною масою у ваннах. Готує просочувальну масу та заповнює нею ванни. Контролює якість просочування простими контрольно-вимірювальними приладами. Регулює температуру нагрівання просочувальної маси. Бере участь у підналагоджуванні устаткування, яке обслуговує.