Категорія - Фахівці |  Галузь - Професіі працівників МНС України
Інструкція для посади "Парашутист-укладальник парашутів аварійно-рятувального підрозділу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 89. МНС України", що затверджен наказом МНС України 01.12.2009 р. N 808. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України 01.12.2009 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста. Початкова парашутна підготовка, фізична підготовка та стан здоров'я - відповідно до вимог для виконання парашутних стрибків. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила проведення парашутно-десантних та рятувальних робіт; будову, укладання, зберігання, підготовку до польотів та стрибків з парашутом; експлуатацію аварійно-рятувального і парашутно-десантного оснащення, спеціального спорядження та техніки; основи вимушеного покидання літальних апаратів; основи стрибків з парашутом.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує укладання рятувальних, вантажних, спортивних, тренувальних парашутів, проводить регламентні ремонтні роботи. Готує рятувальне і парашутно-десантне оснащення й відповідні технічні засоби до проведення пошуково-рятувальних та аварійно-рятувальних робіт. Веде облік рятувального та парашутно-десантного оснащення й відповідних технічних засобів, за необхідністю забезпечує його заміну. Досконало володіє і дотримується правил експлуатації парашутно-десантної техніки та відповідає за її належний стан.