Категорія - Фахівці |  Галузь - Професіі працівників МНС України
Інструкція для посади "Помічник начальника пожежно-рятувального підрозділу з матеріально-технічного забезпечення", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 89. МНС України", що затверджен наказом МНС України 01.12.2009 р. N 808. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України 01.12.2009 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або спеціальна навчально-курсова підготовка. Стаж роботи за фахом у сфері цивільного захисту - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: нормативно-правові акти України з питань цивільного захисту; статути, положення, накази, інструкції та інші документи, що регламентують організацію, проходження і несення служби в пожежно-рятувальних підрозділах; вимоги керівних документів щодо порядку придбання, обліку та видачі матеріальних цінностей; перелік звітної документації щодо служб забезпечення і терміни складання звітних форм; види та форми контролю господарської діяльності в підрозділах МНС; порядок придбання, обліку та списання матеріальних цінностей; порядок отримання, збереження, норми витрати паливно-мастильних матеріалів на протипожежну, аварійно-рятувальну, спеціальну техніку, спеціальні агрегати та інструмент підрозділу; порядок підготовки матеріально-технічної бази підрозділу до експлуатації в осінньо-зимовий період. Порядок складання кошторису на виконання будівельних робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде облікову документацію основних засобів і оснащення, приймає на збереження всі матеріальні цінності, забезпечує їх збереження та видачу. Видає спеціальний одяг і спорядження особовому складу підрозділу та іншим особам, приписаним до підрозділу на речове забезпечення. Забезпечує наявність матеріалів для ремонту оснащення, спеціального одягу і спорядження; забезпечує необхідним інвентарем кімнату побутового обслуговування. Контролює використання матеріально-технічної бази підрозділу за призначенням, підтримання у чистоті і порядку території підрозділу, службових приміщень, меблів й інвентарю, організовує їх ремонт. Стежить за дотриманням у підрозділі правил пожежної безпеки. У межах наданих повноважень організує договірну роботу з матеріально-технічного забезпечення підрозділу, підготовку матеріально-технічної бази, будівель та комунальних мереж підрозділу до експлуатації в зимовий період. Подає начальнику підрозділу план-завдання на виконання господарських робіт особовим складом чергового караулу в установленій формі та у визначені терміни. Перевіряє наявність, стан, категорію і комплектність речового і господарського майна, техніки, устатковання, оснащення та умови їх зберігання. Утримує в постійній готовності підмінні комплекти спеціального одягу і спорядження. Виконує інші службові доручення начальника підрозділу.