Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Обв'язувальник електровугільних виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та правила застосування інструменту та пристроїв; основні способи обв'язування різних виробів; види, призначення допоміжних матеріалів та вимоги до їх якості.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обв'язує окремі пачки електровугільних виробів за допомогою інструменту та пристроїв. Обпудрює та в'яже вугільні диски в пачки з прокладками. Обв'язує торці пачок вуглин обгортальним папером. Готує вироби, інструмент та пристрої для обв'язування. Підбирає допоміжні матеріали та нарізає їх відповідно до розмірів та типів виробів. Підналагоджує інструмент та пристрої.