Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник ізоляційних матеріалів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією пресувальника ізоляційних матеріалів 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичні схеми устаткування, яке обслуговує; вимоги до точності лінійних розмірів та чистоти поверхонь ізоляційних матеріалів; правила підготовки багатопозиційних наборів заготовок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує рулонні шарові та фольговані ізоляційні, матеріали товщиною до 0,5 мм та надвисокочастотні діелектрики на гідравлічних пресах та автоматичних лініях. Регулює процес пресування залежно від технологічних властивостей просочених наповнювачів. Термообробляє матеріали в спеціальних термостатах з напівавтоматичним регулюванням багатоступінчастих режимів. Готує багатопозиційні набори заготовок.