Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник ртутних випрямлячів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника ртутних випрямлячів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, призначення та принцип роботи вузлів основних типів ртутних випрямлячів; вплив якості складання вузлів на роботу випрямляча; систему допусків та посадок; можливі види браку й способи його запобігання та усунення; основи вакуумної техніки та електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає вузли середньої складності ртутних випрямлячів. Виконує вакуумне складання та регулювання вузлів ртутних випрямлячів зі слюсарним обробленням деталей. Проводить вакуумні випробування. Визначає та усуває дефекти під час складання. Відбраковує деталі.

Приклади робіт
Аноди - складання. Вентилі - вакуумне складання. Вузли анодні та катодні ртутних випрямлячів - вакуумне складання. Крани - вакуумне складання.