Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник нагрівання теплоносіїв 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему одержання перегрітої пари, нагрівання органічних теплоносіїв; параметри технологічного режиму установок і правила регулювання процесу; правила приготування суміші органічних теплоносіїв; будову, принцип дії котлів ВОТ та іншого устаткування; фізико-хімічні властивості органічних теплоносіїв різних видів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес нагрівання органічного теплоносія під керівництвом апаратника вищої кваліфікації або веде процес одержання перегрітої пари. Контролює та регулює температуру, тиск, витрату пари; електроенергію за допомогою засобів автоматики і контрольно-вимірювальних приладів. Пускає та зупиняє установки. Веде облік витрати пари та електроенергії. Усуває несправності у роботі устаткування. Готує устаткування до ремонту.