Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Паяльщик пакетів конденсаторів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією паяльщика пакетів конденсаторів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: схеми з'єднань секцій у пакетах низьковольтних та високовольтних силових конденсаторів; призначення перемичок струмовідводів та вкладишів у зібраному пакеті та правила їх підбирання: принцип роботи різних типів конденсаторів; склад припоїв і флюсів та правила їх застосування; читання схем та креслень у межах роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Паяє складені пакети низьковольтних та високовольтних силових конденсаторів з послідовною схемою з'єднання та паралельною без запобіжників. Паяє перемички необхідного розміру та перетину. Забезпечує механічно міцне, чисте та рівномірне паяння за допомогою різних припоїв та флюсів.