Категорія - Фахівці |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Технік автоматизованих систем траєкторних вимірів", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи у службі з експлуатації бортового та наземного обладнання систем льотного контролю та траєкторних вимірів - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України, експлуатаційну, нормативну документацію з питань організації та проведення льотних перевірок, параметри обладнання, які характеризують справність, працездатність та якість обслуговування авіаційної техніки, правила експлуатації обладнання систем контролю та траєкторних вимірів, необхідних для технічного обслуговування, особливості експлуатації обладнання повітряного судна літака - лабораторії у різні періоди навігації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує працездатність та технічне обслуговування обладнання автоматизованої системи траєкторних вимірів, яке входить до складу автоматизованих повітряних суден - літаків-лабораторій. Виконує роботи з технічного обслуговування авіаційної техніки, демонтажно-монтажні роботи у разі заміни частин, вузлів, деталей, роботи з розгортання комплекту наземного обладнання системи. Визначає технічний стан обладнання у разі виникнення несправностей у роботі, здійснює ремонтно-відновлювальні роботи. Виконує перевірки працездатності та якості роботи функціональних систем обладнання. Оперативно доповідає про всі відмови та несправності. Веде технічну документацію за встановленими нормативами.