Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Розрубник акумуляторних пластин 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією розрубника акумуляторних пластин 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи налагодження напівавтоматів і пресів; способи розрубування пластин; ознаки визначення типу електрода; причини можливого виникнення браку та способи його запобігання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розрубує акумуляторні пластини товщиною понад 2,2 мм на напівавтоматах та спеціалізованих пресах. Закладає пластини у магазин напівавтомата, розділяє та знімає. Налагоджує та переналагоджує напівавтомат і прес під заданий розмір пластин. Відбраковує пластини після розрубування. Встановлює причини виникнення браку та усуває їх.