Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво лаку та фарб
Інструкція для посади "Апаратник кульових млинів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 28. Виробництво лаку та фарб", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес перетирання пігментів на кульових млинах; основні властивості компонентів, які застосовуються; технічні вимоги на готовий продукт; правила відбору проб; правила користування завантажувальними та розвантажувальними комунікаціями; будову устаткування, вагів та контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес перетирання пігментів на кульових млинах періодичної дії. Зважує і відміряє компоненти згідно з технологічною картою. Заливає в млини рідкі компоненти. Подає до завантажувального люку млина сухі пігменти за допомогою тельферу, кран-балки або вручну та їх завантажує. Стежить за роботою млина. Відбирає проби для проведення аналізів. Видаляє періодично накопичені гази через повітряний клапан. Готує млин до зливання. Установлює зливальний люк. Зливає готову продукцію в змішувач. Чистить та промиває кульовий млин, наповнює його кулями. Веде записи у технологічній карті.