Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намазувальник електропровідного шару 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії нагрівальних плит та електрованн; правила застосування спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів; способи нанесення електропровідної маси та способи підкатування електропровідного шару; призначення електропровідного шару.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Наносить на цинковий лист рівним шаром електропровідну масу визначеної температури для виготовлення негативного електроду галетних елементів вручну. Розрівнює електропровідний шар на визначену товщину. Підкатує шар з припудрюванням графітом та подальшим сушінням. Визначає за зовнішнім виглядом якість намазаного та розрівняного шару та перевіряє шар відповідними приладами по товщині та на електроопір. Регулює температуру робочих плит та ванн.