Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Налагоджувальник колійних машин та механізмів 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією налагоджувальника колійних машин та механізмів 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову машин і механізмів, що обслуговуються; апаратуру електротехніки, радіотехніки, електроніки, пневматики та гідравліки машин, які обслуговуються; способи запобігання та усунення несправностей колійних машин та дефектоскопних установок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує, регулює і технічно обслуговує вузли, механізми електричних, пневматичних і гідравлічних систем і пристроїв керування самохідних колієремонтних летючок, снігоприбиральних поїздів, роторних снігоочисників, електробаластерів, рихтувальних, прибиральних машин, машин для обробки кюветів, для обробки рейок колії, рейкошліфувальних поїздів, поливальних поїздів, машин для ланкового укладання, навантаження і транспортування колійної решітки і стрілкових переводів, ланкозбиральних, шпалоремонтних ліній, щебенеочисних (баластоочисних) машин, машин для добивання (дотискування) костилів, кущорізів, пересувних рейкозварювальних машин, машин моторно-рейкового транспорту, електростанцій пересувних. Перевіряє параметри дефектоскопів на відповідність контрольно-настроювальній карті, доводить і коректує технічні параметри і характеристики, які відповідають технічним вимогам.