Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер тягової підстанції 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову і призначення обладнання підстанції; властивості матеріалів, які застосовуються під час ремонту обладнання підстанції; порядок оперативних переключень; правила користування електричним інструментом; призначення і порядок застосування захисних і монтажних пристроїв; елементарні знання з електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує оперативне переключення в електроустановках під керівництвом електромонтера більш високої кваліфікації. Зачищає і змащує контакти апаратури. Ремонтує інструмент, пристрої, інвентар, захисні засоби, переносні заземлення, апаратуру освітлення, магнітні пускачі. Виконує роботи з підтримання приміщення і території підстанції в належному стані. Отримує і складає матеріали.