Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Кочегар паровозів у депо 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила експлуатації котлів паровозів, що обслуговуються; інструкцію з охорони праці; правила протипожежної безпеки; режим раціонального опалення паровозів твердим та рідким паливом, будову та принципи роботи водоживильних та контрольно-вимірювальних приладів; способи запобігання та усунення несправностей котлів; прості прийоми слюсарних робіт; розташування деповських колій.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує гарячі паровози на деповських коліях і у депо. Своєчасно готує їх до видачі під поїзди. Утримує у належному стані топку, котел, арматуру, водоживильні та контрольно-вимірювальні прилади, підтримує необхідний тиск та нормальний рівень води у котлах паровозів, регулює роботу котла. Заправляє холодні паровози.