Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Намотувальник матеріалів і напівфабрикатів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намотувальника матеріалів і напівфабрикатів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи намотувальних пристроїв і правила їх регулювання; основні вимоги до якості намотування; види, гатунки матеріалів і напівфабрикатів, прийоми намотування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує різні види матеріалів та напівфабрикатів (плівку, просочену та непросочену тканину, папір, тощо), які вимагають дотримання точних розмірів ширини та товщини намотування на намотувальних пристроях різних типів або вручну. Налагоджує та готує до роботи намотувальні і транспортні пристрої. Заряджає намотувальні пристрої; заправляє матеріал у машину. Пускає, зупиняє та чистить машини. Стежить за роботою намотувальних машин, справністю лічильника та якістю намотування.