Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Контурувальник 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією контурувальника 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: техніку руху панорами і біомеханіку руху; техніку виконання малюнків; основи креслення; шрифти; правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контурує на целулоїді складні малюнки з дуже ламаними та загостреними лініями контуру: предмети з великою кількістю деталей різної конфігурації, що заповнюють весь кадр, художні малюнки, панорами для широкоекранних фільмів, багатоколірні контури різної товщини.