Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Оператор пульта керування кіноустановкою 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора пульта керування кіноустановкою 4-го розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принципову схему та будову широкоформатної, панорамної, стереоскопічної та широкоекранної кіноустановок; методи усунень несправностей операторського пульта керування; будову проекційної, звуковідтворюючої і підсилюючої апаратури широкоформатної, панорамної, стереоскопічної і широкоекранної кіноустановок в обсязі, що передбачений для кіномеханіка 5-го розряду.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випробовує всю апаратуру та устаткування широкоформатної, панорамної, стереоскопічної та широкоекранної кіноустановок перед початком роботи кінотеатру. Визначає причини порушень нормальної роботи кіноустановки. Підтримує зв'язок з кіноапаратною. Проводить профілактичний огляд і поточний ремонт пульта керування. Координує роботу кіномеханіків в апаратних.