Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Слюсар зумпфового агрегату 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила обслуговування обладнання дренажних перекачок та зумпфового агрегату; режими роботи агрегату та властивості грязьової пульпи; причини та ознаки несправностей роботи приземного пристрою та способи їх усунення; способи прокладання труб; схеми трубопроводів та електроживлення дренажних перекачок та зумпфового агрегату; основи електротехніки і технології металів; габарити рухомого складу; правила виконання робіт у діючому тунелі метрополітену.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ремонтує обладнання зумпфових агрегатів із слюсарним обробленням по 11-12 квалітетах (4-5 класах точності). Переключає зумпфовий агрегат з транспортного положення на робоче: прокладає і знімає тимчасові трубопроводи під вакуум від грязезбірників до агрегату і тимчасової мережі його електроживлення від електророзподільних щитів перекачки або тунелю. Підготовляє схеми трубопроводів до роботи на агрегаті. Регулює подавання грязьової пульпи у цистерну під час відкачування її із збірників, розташованих у тунелі. Відключає та встановлює транспортне положення агрегату з постановкою всіх пристроїв у межах габариту рухомого складу.