Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Слюсар-електрик з обслуговування та ремонту устаткування метрополітену 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією слюсар-електрик з обслуговування та ремонту устаткування метрополітену 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила та способи схем телевимірювань, телесигналізації, телеавтоматики та газового обладнання; будову електровимірювальних приладів мікросхем та режими роботи обладнання, що обслуговується; методи відновлення відповідальних вузлів та деталей; допустимі навантаження на обладнання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технічне обслуговування, ревізує та регулює складні датчики, газоаналізатори, комплексне налагодження датчиків роботи командної сигналізації та керування мережею, об'єктом. Перевіряє блоки пам'яті за допомогою спеціальної апаратури на відеотерміналах на стендах. Обслуговує стояки зв'язку, персональні ЕОМ з телемеханікою на базі функціонально-орієнтованого процесу. Впроваджує автоматизовані робочі місця. Здійснює капітальний ремонт насосів, вентиляційних установок.