Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Пробивальник-продувальник труб 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову приладів і інструментів, що застосовуються для пробивання та продування димогарних і жарових труб, та правила користування ними; правила та способи пробивання; прочищання та продування труб; порядок послідовності пробивання, прочищання та продування труб; будову та роботу котла паровоза, правила підтримання вогню у топці при виконанні робіт на гарячому паровозі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пробиває, прочищає та продуває димогарні та жарові труби котлів паровозів та парових кранів різних систем у холодному та гарячому стані. Очищає вогневу топку сталевою щіткою. Очищає зольник від шлаку та димової коробки від згару.