Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Обпресувальник кабелів та проводів пластиками та гумою 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією обпресувальника кабелів та проводів пластиками та гумою 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову основних вузлів черв'ячних екструдерів; типи барабанів; марки ізолювальних матеріалів; технологічні інструкції з обпресування кабелів та проводів пластикатами та гумою.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обпресовує жили та проводи гумою, полівінілхлоридом, поліетиленом, фторопластом та іншими матеріалами на екструдерах з діаметром черв'яка до 50 мм. Підбирає, встановлює та заміняє дорни і матриці, завантажує екструдер ізоляційними матеріалами. Заповнює водою охолоджувальні ванни. Підкочує та встановлює приймальні та віддавальні барабани. Заправляє жили та проводи у вузли екструдера. Центрує жили за ізоляцією. Стежить за накладанням ізоляції на жили та проводи. Веде журнал виробітку та стану агрегату.