Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Трамбувальник ізоляційного матеріалу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією трамбувальника ізоляційного матеріалу 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову наповнювальної трамбувальної машини; технічні вимоги до пресування ізоляційного матеріалу; призначення та застосування контрольно-вимірювальних приладів; вимоги до готової продукції; правила налагодження устаткування, яке обслуговує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Трамбує ізоляційний матеріал у мідній або сталевій оболонці на наповнювальній трамбувальній машині. Вибирає ефективні режими засипання порошку та трамбування. Регулює стиснене повітря в магістралі пневмопроводів, затискачі штоку та ходу трамбувального механізму. Контролює та регулює температуру ізоляційного порошку під час подавання його у заготовку кабелю, щільність та рівномірність заповнення заготовки кабелю ізоляційним порошком за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Налагоджує устаткування, яке обслуговує.