Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Обв'язувальник електровугільних виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією обв'язувальника електровугільних виробів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії та способи налагодження верстата та спеціальних пристроїв для обв'язування; способи та прийоми обв'язування виробів; правила додержання прямолінійності під час обв'язування виробів; призначення процесу витримки виробів перед обв'язуванням; технічні вимоги до виробів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обв'язує окремі пачки електровугільних виробів на спеціальних верстатах. Налагоджує верстат, інструмент та пристрої на заданий розмір виробів. Укладає та вирівнює вироби на верстаті. Визначає кількість виробів у пачці. Запобігає браку та усуває його під час обв'язування виробів.