Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Просочувальник паперу та тканини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та призначення просочувальних машин, правила керування ними; технологічний процес просочування; вимоги до наповнювачів та зв'язуючих; номенклатуру матеріалів, які застосовує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес просочування та лакування паперу, бавовняних тканин та склотканин на просочувальних машинах. Готує просочувальні машини, матеріали до роботи. Заливає у ванну зв'язуюче, установлює та заправляє матеріали в машину. Зшиває та склеює кінці рулонів. Стежить за роботою машин, усуває зморшки, які з'являються. Сушить папір та тканини. Намотує їх у рулон.