Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Прожарювач електровугільного виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією прожарювача електровугільного виробництва 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії та способи підналагодження електроустановок; способи прожарювання спектральних вуглин; правила знімання оброблених вуглин у розжареному стані; види браку та заходи щодо його запобігання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Прожарює спектральні вуглини на спеціальних електричних установках змінного струму. Завантажує вуглі в установку та витримує до розжареного стану. Контролює температурний режим та час витримки. Знімає оброблені вуглини та укладає їх у пачки. Підналагоджує електроустановки та перевіряє справність струмопідводів.