Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Оператор водомаслостанції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оператора водомаслостанції 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічні та електротехнічні схеми в межах виконуваної роботи та будову обладнання і приладів, що обслуговуються; порядок виконання технологічних операцій в водомаслостанції, правила технічного обслуговування та експлуатації приладів і встановленого устаткування; основні фізико-хімічні показники авіаційної та автотракторної оливи, назву їх марок і сортів, основні характеристики водомаслозаправних засобів; порядок оформлення заявок; терміни державної перевірки контрольно-вимірювальної апаратури.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи з підготовки комунікацій водомаслостанції. Керує запірно-регулюючою арматурою, насосними агрегатами та іншим устаткуванням у процесі виконання всіх видів робіт на водомаслостанції за допомогою напівавтоматичних і механічних засобів з дистанційним керуванням і вручну. Контролює роботу агрегатів, приладів та устаткування. Проводить поточний ремонт обладнання, бере участь у складних видах ремонту. Надає заявки на проведення ремонту обладнання і приладів, приймає їх з ремонту. Контролює терміни державної перевірки вимірювальної апаратури і приладів.