Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник адсорбції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробничої дільниці; фізико-хімічні основи і суть процесу, який обслуговується; фізико-хімічні та технологічні властивості сировини і адсорбентів; будову, і принцип роботи основного та допоміжного устаткування; правила і відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес адсорбції під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Бере участь у підготовці адсорбента до завантаження його в апарати. Бере участь у подаванні в апарати газів, які очищуються, або рідин. Чистить устаткування. Обслуговує технологічне устаткування. Готує устаткування до ремонту. Відбирає проби. Очищає апарати від шламу.