Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник омилення 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробництва; будову, принцип роботи основного та допоміжного устаткування на дільниці, яка обслуговується; фізико-хімічні властивості сировини та готового продукту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде окремі операції технологічного процесу омилення речовин лугом під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Готує та завантажує сировину у апарати, підігріває, змішує, омилює, відстоює та охолоджує омилену масу. Обслуговує апарати омилення, теплообмінники, насоси та інше устаткування. Готує устаткування до ремонту.