Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник розсіву 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією апаратника розсіву 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробництва; фізико-хімічні та технологічні властивості сировини та готової продукції; державні стандарти і технічні умови на готову продукцію; будову та правила експлуатації основного і допоміжного устаткування; методи проведення аналізів; правила здавання устаткування в ремонт та приймання з ремонту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес гідравлічного розсіву або процесу розсіву регенеративних речовин для ведення процесу механічного розділення тонко подрібнених та таких, які важко піддаються розсіву сипучих продуктів на три та більше фракції з одночасним керівництвом апаратниками нижчої кваліфікації. Приймає та готує сировину. Готує, установлює та регулює устаткування. Дозує сировину. Заміряє витрати сировини та вихід готового продукту, оцінює їх якість за результатами аналізів. Стежить за показаннями контрольно-вимірювальних приладів, за станом та роботою устаткування. Усуває несправності у роботі устаткування. Приймає устаткування з ремонту.