Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Розтягальник секцій та котушок електричних машин 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією розтягальника секцій та котушок електричних машин 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи налагодження роздягальних верстатів та спеціальних пристроїв; способи перевірки секцій за кресленнями.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розтягає заготовки секцій середньої складності на спеціальних розтягальних верстатах та пристроях. Налагоджує верстат на заданий розмір котушки відповідно до креслень.

Приклади робіт
Секції роторів та статорів потенціал регуляторів - розтягання. Секції статорів гідрогенераторів - розтягання.