Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Готувач електропровідного шару 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією готувача електропровідного шару 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження устаткування, яке обслуговує; будову спеціальних пристроїв, інструментів та контрольно-вимірювальних приладів; правила користування різними вагами; основні властивості матеріалів, які застосовує; рецептуру та процес (режим) змішування компонентів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує електропровідний шар для всіх типів джерел струму шляхом перемішування бутилкаучуку або поліізобутилену з додаванням графіту та сажі у двовалкових змішувачах. Зважує матеріали та завантажує їх у визначеному співвідношенні у двовалкові змішувачі. Вивантажує та зберігає електропровідний шар. Розкроює електропровідний шар за розмірами, які необхідні для каландрування. Визначає якість готової маси за густиною та рівномірністю перемішування. Визначає та усуває неполадки в роботі агрегатів. Бере участь у поточному ремонті агрегатів.