Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник секцій силових конденсаторів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією намотувальника секцій силових конденсаторів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії намотувальних верстатів, схемі заправлення верстатів матеріалами; марки конденсаторного паперу та фольги; вимоги до струмопідводів секцій; види браку та способи його усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує секції для низьковольтних та високовольтних силових конденсаторів з кількістю листів між обкладками до 4 на намотувальних верстатах. Підготовляє, налагоджує та заправляє верстат на заданий режим роботи. Усуває розбіги матеріалів та обривання стрічок матеріалів. Укладає струмопідводи секцій та маркує.