Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Електродник безламельних акумуляторів та елементів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електродника безламельних акумуляторів та елементів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії пресів, гільйотинних ножиць, апаратів точкового зварювання, муфельних печей; правила зачищання та промивання електродів; призначення та правила застосування контрольно-вимірювальних інструментів середньої складності та спеціальних пристроїв; вимога до сировини та готових деталей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє пластинчасті або дротяні струмовідводи складні за конфігурацією для безламельних акумуляторів та елементи вручну за шаблонами або за допомогою спеціальних пристроїв. Штампує прості електроди з різних металів з покриттям двоокисом свинцю, амальгамованим цинком та іншими активними покриттями, а також заготовки та деталі для електродів зі склотканини, просоченої солями сірчанокислого свинцю, хлористого літію. Зачищає електроди. Відмиває електроди від карбонатів та хлоридів на ультразвуковій установці. Просікає (перфорує) срібні смуги на автоматі з подальшим різанням на картки. Наносить на електроди ґрунт, емалі, лаки. Приварює контактні планки та виводи до заготовок електродів. Ізолює струмовідводи та сепарує електроди капроновою та іншою сепарацією шляхом обварювання, обгортання та обклеювання.