Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намазувальник електропровідного шару 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намазувальника електропровідного шару 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії напівавтоматичних пресів та способи їх підналагодження; види несправностей електроприладів; призначення електропровідного шару; технічні параметри електропровідного шару; властивості електропровідних мас.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Наносить на цинковий лист рівним шаром електропровідну масу визначеної температури для виготовлення негативного електроду галетних елементів на напівавтоматичних пресах. Завантажує напівавтоматичний прес електропровідною масою. Підпресовує електропровідний шар. Перевіряє готовий електропровідний шар на відповідність до технічних параметрів. Підналагоджує напівавтоматичні преси в процесі роботи.