Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник автоматів елементного виробництва 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: найменування та призначення найважливіших частин та принцип дії устаткування, яке обслуговує; правила встановлення ножів та упорів; призначення та правила застосування контрольно-вимірювальних і слюсарних інструментів; основи знань про допуски та посадки; найменування та призначення матеріалів, які застосовує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Стежить за станом роботи всіх вузлів автоматів або напівавтоматів простої конструкції: зачищання струмовідводів, осаджування зірочок, шайб, різання плівки на кільця і налагоджує їх на потрібний режим роботи під керівництвом налагоджувальника більш високої кваліфікації.