Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Розрубник акумуляторних пластин 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією розрубника акумуляторних пластин 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематику автоматів; принцип дії зачищувальних верстатів; методи встановлення та регулювання пристроїв, які застосовує; процес виробництва акумуляторних пластин; ознаки придатності та браку пластин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розрубує акумуляторні пластини товщиною до 2,2 мм на напівавтоматах та спеціалізованих пресах. Розрубує та обрубує акумуляторні їрати. Подає електроди під пуансон. Настроює устаткування на заданий режим розділення. Розділяє на частини за заданими розмірами та знімає з роздільного столу установки. Зачищає струмоведучі вушка під паяння. Визначає лінійні розміри пластин та зважує їх. Відбраковує некондиційні пластини та грати. Керує вібролінією, яка подає облой у переплавильні котли. Знаходить та усуває неполадки в роботі устаткування, яке обслуговує.