Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник лужних акумуляторів та батарей 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника лужних акумуляторів та батарей 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи та прийоми виконання відповідних слюсарно-складальних та монтажних робіт; принцип складання всіх типів акумуляторів, елементів та батарей; правила перевірки, порядок знаходження та усування дефектів у роботі окремих вузлів і батарей у цілому; електричні схеми з'єднання в акумуляторних батареях; систему допусків та посадок; основи електротехніки та електрохімії в межах роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує індивідуальне складання та комплектування дослідних взірців акумуляторів і елементів з приганянням, доробленням деталей, паянням та зварюванням. Складає та веде монтаж елементів акумуляторних батарей зі складною схемою з'єднання. Визначає та встановлює раціональну послідовність технології складання. Доводить розміри акумуляторів, елементів та батарей до потрібних після випробування параметрів.

Приклади робіт
Батареї акумуляторні - повне складання та монтаж.