Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник нафталіну 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пресувальника нафталіну 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес пресування нафталіну; будову та правила технічної експлуатації гідравлічного преса; схему комунікацій трубопроводів; вимоги державних стандартів до якості сирого та пресованого нафталіну.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес пресування нафталіну. Завантажує нафталін в мішалку преса. Регулює склад шихти та її температуру. Подає нафталін в патрон. Включає прес і додержує заданого тиску. Зупиняє прес після закінчення пресування. Спускає масло від пресування нафталіну в збірники. Виконує ремонт устаткування, що обслуговується.