Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Машиніст барабанного охолоджувача 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи барабанних охолоджувачів; асортимент продуктів; вимоги державних стандартів до якості продукції, яка охолоджується; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує барабанний охолоджувач під час охолодження продукції коксохімічного виробництва. Регулює подавання води та пари в парові оболонки. Пропарює комунікації. Стежить за роботою ножів барабанного охолоджувача. Забезпечує нормальне обігрівання парових оболонок та надходження води в охолоджувач. Підтримує нормальну температуру смоли та води. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.